117. Valná výroční hromada aneb dobrovolní hasiči hodnotili rok 2011

15. února 2012 v 5:53 | Jiřin |  Informace a oznámení

V pátek 10. 2. 2012 proběhla v Jihoměstském pivovaru už 117. Výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Praha 11 - Chodov.Zástupce starosty SDH Antonín Maděra (stojící), vpravo od něj starosta SDH Vladimír Klíž

Všichni zúčastnění byli seznámeni s výroční zprávou za rok 2011, kterou přednesl starosta sboru Vladimír Klíž. Dále byla přednesena zpráva o hospodaření sboru a zpráva mandátové komise, revizní rady a také byl představen plán činnosti na rok 2012. Proběhly také doplňující volby do výboru SDH.

Zúčastnilo se i několik vzácných hostů, např. vedoucí oddělení ochrany obyvatelstva odboru krizového řízení magistrátu hl. m. Prahy Ing. Rostislav Guth, vedoucí oddělení krizového řízení odboru kanceláře starosty MČ Praha 11 Mgr. Pavel Krčílek, starosta Městského sdružení hasičů hl. m. Prahy Jindřich Riesner a velitel Hasičské stanice č. 4 HZS hl. m. Prahy Mgr. Tomáš Horský. Zúčastnili se i členové sousedních sborů z Kunratic, Horních Měcholup a také zástupci spřátelených podnikových sborů HZS DP a HZS SŽDC.

Na závěr budu citovat pár informací z výroční zprávy za rok 2011:
- sbor pořádal již 30. Letní tábor na Velké Chyšce a zajišťoval také schůzky oddílu mladých hasičů.
- ve sboru působí oddíl mladých hasičů, který se v loňském roce sešel na 40-ti pravidelných schůzkách a zúčastnil se soutěží v rámci celé Prahy.
- v zásahové jednotce působí 23 členů a členek, jednotka disponuje 3 cisternovými automobilovými stříkačkami, z nichž jedna prochází rekonstrukcí. Byl zakoupen dodávkový automobil Citroen Jumper především pro dopravu členů oddílu mladých hasičů.
- zásahová jednotka v loňském roce řešila celkem 14 mimořádných událostí a jedenkrát držela pohotovost na Hasičské zbrojnici v Bohúňově ulici. Šest událostí se týkalo požárů, třikrát jsme byli vysláni k čerpání vody, čtyřikrát jsme byli požádáni o technickou pomoc a jednou se jednalo o planý poplach.
- jednotka se říjnu zúčastnila velkého cvičení HOLEŠOVICE 2011, kde měla společně s dalšími jednotkami dobrovolných hasičů za úkol uvést v činnost protipovodňové opatření v nově vybudovaném úseku od Libeňského mostu až k podjezdům ve Stromovce.

Košárek Jiří
Velitel SDH Praha 11 - Chodov

Altualizováno: Doplněna fotogalerie!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ptakoun Ptakoun | 15. února 2012 v 5:58 | Reagovat

Fotky od Matese vylepím, jak budu mít trochu čas. Vzhledem k zakouřenému prostředí potřebujou trochu péče v editoru a času se nedostává... 8-)

2 nikdo nikdo | 15. února 2012 v 10:59 | Reagovat

ty jo 23lidí to jen tak nikdo nemá

3 Skippy Skippy | 15. února 2012 v 14:39 | Reagovat

[1]: Tak u toho nehul :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama