Leden 2016

Akce 1/2016

24. ledna 2016 v 17:36 | admin
Jednotka si v lednu prošla několika cvičeními. Při pravidelné čtvrteční schůzi si členové vyzkoušeli práci s proudnicemi a hašení v uzavřených prostorech. Strojnící si procvičili doplnění cisterny.


V neděli 17. ledna jsme se zúčastnili pravidelného výcviku nositelů dýchací techniky na polygonu HBZS v Motole. Děkujeme kolegům, kteří nás navštívili a zpestřili nám program fyzickou přípravou.


V sobotu 23. ledna 2016 se jednotka již tradičně zúčastnila hasičské soutěže Poříčská zima. Zima letos pořadatelům skutečně vyšla a bohatý program byl jako vždy zajímavý.

Silvestr

1. ledna 2016 v 2:45 | admin |  Výjezdy
Členové jednotky dnes od 18 hodiny do zítřejší 7 hodiny ranní drží pohotovost na hasičské zbrojnici.
Přejeme Všem, aby se oslavy nového roku obešli bez jakýchkoliv problémů a do nového roku přejeme hlavně zdraví a štěstí!


Jednotka vyjela ve 20:30 k požáru křoví. Při příjezdu křoví uhašeno oznamovateli požáru pomocí větví. Provedeny dohašovací práce pomocí džberové stříkačky a kopáče. Následoval výjezd CAS 32 Tatra k požáru porostu. Jednotka odvolána před příjezdem na místo události. Nový rok jsme zahájili výjezdem k požáru zábavní pyrotechniky. Požár uhašen pomocí vysokotlakého proudu. Na místě jsme byli upozornění na obdobný požár ve vedlejší ulici, který byl taktéž uhašen pomocí vysokotlakého proudu.